BIP - Dokumenty szkolne  BIP - Dla rodziców  Archiwum Kontakt

ZDROWA SZKOŁA


Uczniowie naszej szkoły objęci są opieką zdrowotną, pedagogiczną oraz logopedyczną. Ciepły posiłek zapewnia stołówka i sklepik szkolny, a miłe spędzanie czasu wolnego świetlica. Nad zdrowiem naszych uczniów czuwa pielęgniarka szkolna.


AKCJE CHARYTATYWNE

NAKARM DZIECI !!!
Akcja Pajacyk


Apcja pah


NASZE SUKCESY
VII Starachowickie Szachy Juniorów


       

      Wiktor Gawlik  uczeń klasy II "b" ze Szkoły Podstawowej nr 12 im. Mikołaja Kopernika w Starachowicach zajął pierwsze miejsce w Turnieju IV rozgrywanym w ramach VII Starachowickich Szachach Juniorów.

    Rozgrywki odbyły się dnia 25 stycznia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 6 im. Obrońców Westerplatte w Starachowicach.

    To wspaniałe osiągnięcie młodego uczestnika.

Szachowe Grand Prix Starachowice


       

      Wiktor Gawlik  uczeń klasy II "b" ze Szkoły Podstawowej nr 12 im. Mikołaja Kopernika w Starachowicach zajął drugie miejsce i zdobył srebrny medal w X Szachowym Grand Prix Starachowice.

    Turniej odbył się dnia 11 stycznia 2017 roku w Starachowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Partie szachowe rozgrywali juniorzy i seniorzy.

    To wspaniałe osiągnięcie młodego uczestnika.4 grudnia 2016r.został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży szkolnej pod nazwą „Święta Barbara, patronka Starachowic”. Zgłoszono do niego 233 prace młodych starachowiczan z 20 placówek oświatowych. Prace te zostały zaprezentowane na ekranie w kościele Wszystkich Świętych w Starachowicach. Każdy uczestnik konkursu otrzymał upominek, zaś najlepszym trzydziestu wręczono nagrody. Wśród laureatów znalazła się Natalia Jezierska uczennica  klasy IId. Gratulujemy!
XIII Konkurs Poetycki


   Dnia 23 listopada 2016 roku miało miejsce rozstrzygnięcie XIII Konkursu Poetyckiego dla Uczniów klas I-III Szkół Podstawowych zorganizowanego przez Społeczną Szkołę Podstawową w Starachowicach. Bardzo miło mi "donieść", że uczeń mojej klasy (III "b" ) Filip Sopiński zdobył III miejsce za wiersz "Jesienne okulary". Filipowi gratuluję.

     W konkursie uczestniczył także mój uczeń Miłosz Głowacki. Jego wiersz także bardzo mnie się podobał, ale jak to w konkursach bywa...tym razem nie udało się. Życzę mu wytrwałości i wierzę w przyszłość. Dla Filipa serdeczne gratulacje i wielki szacun. Wychowawczyni Anna Pytel.  


                                         


Więcej zdjęć z konkursu

Nasze sukcesy w turniejach szachowych


       

    W dniu 9 listopada 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 6 im. Bohaterów Westerplatte w Starachowicach odbył się X Turniej Szachowy Juniorów i Amatorów. Uczniowie naszej szkoły odnieśli wiele sukcesów. Michalina Papaj z klasy IV "a" oraz Kacper Łosicki z klasy VI "b" zdobyli pamiątkowy puchar. Pierwszą lokatę w rozgrywkach zajęli: Julia Pater z klasy VI "c" oraz Filip Kołaczyński z klasy VI "b". W tym samym turnieju uczeń klasy V "c" - Kamil Szlęzak uplasował się na trzeciej pozycji. W turnieju również uczestniczyli: Wiktor Gawlik, Kacper Małecki i Mariusz Szlęzak.

    Dnia 11 listopada 2016 roku odbył się Turniej Szachowy o Puchar Niepodległości. Tym razem uczeń klasy VI "b" ze Szkoły Podstawowej nr 12 im. Mikołaja Kopernika w Statrachowicach - Kacper Łosicki zdobył Puchar Marszałka. Pozostali uczniowie zajęli również czołowe lokaty. Mariusz Szlęzak z klasy VI "c" zajął pierwsze miejsce, a Kamil Szlęzak uczeń klasy V "c" uplasował się na drugiej pozycji.

    W dniu 16 listopada 2016 roku odbyły się VII Starachowickie Szachy Juniorów. W turnieju drugim na pierwszym miejscu uplasował się Wiktor Gawlik z klasy II "b". Turniej odbył się w Szkole podstawowej nr 6 w Starachowicach. 

    Do turniejów szachowych naszych uczniów przygotowywała pani Barbara Zacharska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                                                                                 Copyright. (c) Company SP_12 Starachowice, 2009 r. All rights reserved.

Design provided by Free Web Templates - your source for free website templates